Team

 NaamE-mail
Ariane van den Brandelerariane.van.den.brandeler@kmsbussum.nl
Arife UysalArife.uysal@kmsbussum.nl
Bart van der Horstbart.van.der.horst@kmsbussum.nl
Carolien Schreuelcarolien.schreuel@kmsbussum.nl
Danielle Giesbersdanielle.giesbers@kmsbussum.nl
Elise Ottoelise.otto@kmsbussum.nl
Ellie Rienksellie.rienks@kmsbussum.nl
Evelien de Graafevelien.de.graaf@kmsbussum.nl
Gerda Lensveltgerda.lensvelt@kmsbussum.nl
Hèléne Cornelissehelene.cornelisse@kmsbussum.nl
Isabelle van Dorpisabelle.van.dorp@kmsbussum.nl
Laura Neuhauslaura.neuhaus@kmsbussum.nl
Melinka Binnertsmelinka.binnerts@kmsbussum.nl
Melissa Hensensmelissa.hensens@kmsbussum.nl
Mieke Hottingmieke.hotting@kmsbussum.nl
Pauline Averdijkpauline.averdijk@kmsbussum.nl
Renske van der Maasrenske.van.der.maas@kmsbussum.nl
Rianne Wortelrianne.wortel@kmsbussum.nl
Riet van der Gaagdirectie@kmsbussum.nl
Roza Jansenroza.jansen@kmsbussum.nl
Sacha Wegmansachawegman@hotmail.com
Sanne van Hillegondsbergsvanhillegondsberg@gmail.com
Sigrid van Stralensigrid.van.stralen@kmsbussum.nl
Sylvia Ottensylvia.otten@kmsbussum.nl
Ton de Graafton.de.graaf@kmsbussum.nl
Wibe Jacobswibe.jacobs@kmsbussum.nl
Wieke Schaufeliwieke.schaufeli@kmsbussum.nl
Mario Blommario.blom@kmsbussum.nl
Kyra Bollenkyra.bollen@kmsbussum.nl
Annemarie Boorannemarie@degooischemuziekschool.nl
Boy Luntunganinfo@b-moves.nl
Eduard Moeseduard@moes.cc
Laura Peterslaura-isabelle-11@hotmail.com
Jet Streutkerjet.streutker@kmsbussum.nl

Meer informatie

Wilt u meer informatie over KMS Bussum? Neem dan direct contact met ons op.

Laatste nieuws

Agenda

Locaties

Hoofdgebouw

J.J.H. Verhulstlaan 13
1401 CS Bussum
035 - 6911011

’t Kwetternest

J.J.H. Verhulstlaan 11
1401 CS Bussum
035 - 6912423

De Kwakers

Isaäc da Costalaan 2
1401 BH Bussum
035 - 6914092

© 2018 Katholieke Montessorischool Bussum | Alle rechten voorbehouden.